تبلیغات رایگان

برای ثبت آگهی ویژه و یا ویژه کردن آگهی رایگان خود در ابرتبلیغ راههای گوناگونی وجود دارد. در صورتی که می خواهید از ابتدا یک آگهی ویژه ثبت کنید، تنها کافیست در صفحه اول سایت بر روی گزینۀ ثبت آگهی رایگان کلیک کنید.

سپس بصورت دقیق دستۀ شغلی آگهی خود را ازمیان دسته بندی جامع ابرتبلیغ انتخاب کنید.


در مرحله بعد شما باید عنوان آگهی خود را مشخص، و در قسمت ویرایشگر نیز متن آگهی خود را تایپ و ویرایش کنید.


درج یک ایمیل برای فرستادن لینک تأیید آگهی به آن آدرس نیز ضروری است، چون تا زمانی که شما برروی لینک تأیید ارسال شده به ایمیلتان کلیک نکنید، آگهی شما فعال نخواهد شد.

در قسمت میانی صفحه نیز مشخصات تکمیلی اختیاری، قرار دارد که شما برای بهینه شدن آگهی خود بهتر است که درحد امکان آنها را تکمیل کنید. همانند کلمات کلیدی، نوع آگهی، شماره تماس و آدرس، نام شرکت یا فروشگاهتان، استان آگهی مورد تقاضا و .... .


در بخش پائین صفحه، گزینۀ ویژه کردن آگهی قرار دارد. در این بخش شما نوع آگهی ویژه از یک ستاره تا هفت ستاره ویژه را انتخاب، سپس مدت زمانی که می خواهید این آگهی در سایت تبلیغ شود از یک ماه تا یک سال را مشخص کنید.

در ادامه مبلغ قابل پرداخت برای شما نمایش داده می شود که به سه روش شما می توانید این مبلغ را پرداخت کرده و آگهی ویژه خود را ثبت کنید.

در روش اول که بهترین و آسان ترین روش است، از طریق انتخاب گزینۀ پرداخت آنلاین، شما با داشتن رمزدوم یکی از کارت های عضو شتاب می توانید با اتصال به درگاه پرداخت آنلاین بانک پاسارگاد، در کمتر از چند دقیقه مبلغ مورد نظر را پرداخت و آگهی ویژه خود را ثبت کنید.


در روش دوم شما با انتقال کارت به کارت بانکی به یکی از شماره کارتهای ابرتبلیغ که در قسمت اطلاعات بانکی ابرتبلیغ درج شده است، به همراه وارد کردن 4 رقم آخر کارت خودتان و شماره پیگیری انتقال وجه در قسمت مشخص شده سایت، آگهی خود را ویژه کنید.


در روش سوم نیز شما می توانید با انتخاب یکی از شماره حسابهای ابرتبلیغ در قسمت اطلاعات بانکی ابرتبلیغ و مراجعه به شعب بانک آن شماره حساب، مبلغ را واریز وبا درج شماره پیگیری درقسمت در نظرگرفته شده، آگهی خود را ویژه کنید.


در ادامه با خواندن و پذیرفتن کامل قوانین درج آگهی ابرتبلیغ و وارد کردن کد امنیتی به مرحله بعد بروید.

پس از پایان مراحل فوق آگهی شما در بخش انتظار سایت ابرتبلیغ ثبت می گردد.

در این مرحله شما باید با مراجعه به ایمیلی که دربخش قبلی سایت وارد کردید، برروی لینک فعال سازی ارسال شده برایتان کلیک کنید تا مدیران سایت در اسرع وقت و درصورتی که آگهی شما مشکل قانونی نداشته باشد و مبلغ پرداختی شما تأیید شود، آن را منتشر کنند.


پس از کلیک بر روی لینک ارسالی به ایمیلتان پیغام تأیید آگهی برای شما به نمایش درمی آید.

در ادامه شما می توانید با نام کاربری و رمز عبوری که همراه لینک فعالسازی به ایمیلتان ارسال شده است به عنوان عضو واردسایت شوید و از زمان انتشارآگهی خود اطلاع پیدا کنید.

روش دیگری که برای ویژه کردن آگهی وجود دارد، این است که ابتدا آگهی خود را بصورت رایگان ثبت کنید. برای این کار اطلاعات بیشتر در قسمت راهنمای ثبت آگهی رایگان وجود دارد. سپس با استفاده از نام کاربری و رمز ارسال شده به ایمیلتان وارد سایت شوید و در بخش آگهی های من در منوی سمت راست سایت، با زدن گزینۀ ویژه کردن آگهی  و پیگیری مراحل قبل، یعنی پرداخت کارت به کارت یا آنلاین و یا واریز بانکی، آگهی خود را ویژه کنید.


همچنین در این قسمت گزینه ای وجود دارد تا چنانچه شما شامل اعتبار هدیه از طرف سایت ابرتبلیغ شده باشید، بتوانید بدون پرداخت وجه و با خرج کردن موجودی خود در سایت که از طریق هدیه های مناسبتی ابرتبلیغ به دست آمده است، آگهی خود را ویژه کنید.

لازم به ذکر است که برای اجاره کردن بنرهای تبلیغاتی کارآمد ابرتبلیغ، می توانید با ارسال ایمیل یا تماس با قسمت پشتیبانی سایت(بخش تماس با ما ) یکی از سه نوع بنر کارآمد ابرتبلیغ را سفارش دهید. برای آگاهی از قیمت بنرهای سایت به بخش تعرفه آگهی های ویژه  مراجعه کنید.

همچنین برای اطلاع از مزیت ها و ویژگی های بنرها و آگهی های ویژه به بخش چرا آگهی خود را ویژه کنیم؟ بروید که در این قسمت توضیحات کاملی در زمینه آگهی های یک ستاره الی هفت ستاره ویژه و همچنین بنرهای تبلیغاتی ابرتبلیغ ارائه شده است.