تبلیغات رایگان

ابرتبلیغ علی‌رغم امکان ثبت رایگان آگهی در سایت، برای کاربرانی که تمایل دارند آگهی خود را در میان دیگر آگهی ها و تبلیغات در معرض دید بیشتری قرار دهند این امکان را فراهم نموده تا با پرداخت مبلغی، آگهی و تبلیغ خود را به حالت ویژه تغییر داده و در صفحات تعیین شده به نمایش بگذارند.

طرح های ویژۀ تبلیغاتی ابرتبلیغ با تعرفه های گوناگون در ذیل معرفی می شوند: در درج آگهی رایگان، به دلیل عدم ثبت آدرس وب سایت، مخاطب به سایت آگهی دهنده  هدایت نمی شود، در صورتی که آگهی دهنده تمایل به ثبت آگهی به صورت لینک دار داشته باشد می تواند با پذیرفتن هزینۀ آگهی لینک دار، آگهی درج شده را به صورت مستقیم به سایت خویش لینک نماید .

نکتۀ مهم در مورد آگهی های ستاره دار این است که به غیر از آگهی های یک ستاره همۀ گزینه های دیگر دارای قابلیت لینک می باشند، بدین گونه که آگهی دهنده می تواند لینک وبسایت یا وبلاگ خود را درون آگهی درج نماید و مخاطب مستقیماً از سایت ابرتبلیغ به صفحۀ مورد نظر آگهی دهنده منتقل شود. تعرفۀ آگهی های ویژه و ستاره دار به شرح جدول زیر است.

کلیۀ قیمت ها به تومان است.

تعرفه آگهی های ویژه

توضیح در مورد آگهی هفت ستارۀ ویژه: در آگهی هفت ستارۀ ویژه، علاوه بر تمامی ویژگی های آگهی هفت ستاره، امکانات دیگری نیز در اختیار آگهی دهنده قرار می گیرد، از جمله تبلیغ در سایر فضاهای شبکۀ اینترنت به هر صورتی که آگهی دهنده خواستار آن باشند. همچنین ایجاد صفحۀ ویژه با امکان گالری عکس و  اطلاعات کامل از آگهی دهنده از دیگر امکانات اضافی آگهی هفت ستارۀ ویژه است.

بجز آگهی های ستاره دار، سایت ابر تبلیغ دارای سه نوع بنر تبلیغاتی بسیار کارآمد است که آگهی دهندگان می توانند از این امکان سایت نیز برخوردار شوند.

قیمت بنرهای تبلیغاتی ابرتبلیغ به شرح زیر است:


در زیر به صورت تصویری محل قرارگیری بنرهای تبلیغاتی نشان داده شده است:

عکس شماره 1: بنر هدر سایت 

 

عکس شماره 2: بنر مثلثی متحرک گوشۀ راست سایت

 

عکس شماره 3: بنر سمت راست سایت

 

کاربرانی که قصد ویژه کردن آگهی خود را دارند می توانند از روش پرداخت آنلاین وبسایت ابرتبلیغ برای پرداخت هزینۀ آگهی ویژه و یا بنر درخواستی خود بهره ببرند. همچنین برای کسانی که قادر نیستند بصورت آنلاین هزینه را پرداخت کنند، این امکان وجود دارد که از طریق انتقال کارت به کارت یا واریز بانکی مبلغ مورد نظر را واریز کنند. اطلاعات بانکی ابرتبلیغ جهت پرداخت کارت به کارت یا واریز بانکی در این قسمت موجود است.